Stowarzyszenie GTW Gliwice
Dariusz Opoka
Prezes Zarządu

Jestem współzałożycielem GTW, absolwent prestiżowej Letniej Szkoły Liderów Politycznych i Społecznych prof. Zbigniewa Pełczyńskiego, instruktor sportu, pilot wycieczek, pedagog ulicy po stażach we Francji, harcerz i społecznik. Koordynator licznych projektów sportowych, kulturalnych i społecznych. 

Agnieszka Musiał
Wiceprezes ds. finansowych / skarbnik

 

Jestem współzałożycielką Stowarzyszenia GTW i pełnię funkcje skarbnika. Skończyła pedagogikę, dalej podnoszę swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Odpowiadam też w GTW za dział „edukacja i profilaktyka”. Lubię dobrą muzykę i książkę. 

 

Wojciech Kaczmarski
członek Zarządu
 Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej na kierunkach socjologia i zarządzanie. Obecnie pracuję w MZUK-u Gliwice przy Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych Orlik 2012. W Stowarzyszeniu pełnie funkcję członka zarządu. Moją największą pasją jest sport, a w szczególności piłka nożna, której się poświęcam w GTW jako trener naszej drużyny futsalowej (chłopcy U-12). Jako trener staram się ciągle rozwijać i pokonywać kolejne stopnie trenerskiego wtajemniczenia poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach itp. Sam też gram amatorsko w futsal w lidze prowadzonej przez Gliwickie Towarzystwo Sympatyków Piłki Nożnej Pięcioosobowej. W wolnych chwilach sięgam po dobrą książkę lub słucham muzyki
Copyright © 2009 Stowarzyszenie GTW
undicom.pl
strony www gliwice
created by